Zwiedzaj z Funduszami - Platforma z atrakcjami województwa Podkarpackiego

Rozmiar czcionki

A- A A+

Kontrast

Strona główna Zwiedzaj z funduszami

Zwiedzaj z funduszami

Czy Fundusze Europejskie mogą sprawiać nam przyjemność, zapewniać relaks, odpoczynek a nawet aktywne wędrówki? Oczywiście!

 

Ten portal został stworzony właśnie po to, by Ci to wszystko zaoferować.

Witamy Cię w miejscu, za pomocą którego poznasz ciekawe atrakcje naszego regionu i zaplanujesz w nich wizytę. To miejsca, które powstały, bądź też nieustannie wspierane są przez środki unijne. Poprowadzimy Cię tak, byś przeżył inspirujące chwile i często tu wracał.

 

To oferta zarówno dla bardzo wytrwałych i dzielnych piechurów, jak i dla mniej wymagających odkrywców regionu.

 

Doskonały pomysł na spędzenie krótkiego weekendu, czy dłuższego urlopu na Podkarpaciu. Oferta dla całych rodzin, singli czy grupy przyjaciół, a także świetny pomysł na lekcję o Unii Europejskiej dla nauczycieli i wychowawców.

banner-1920-x-660-px-2.jpg

Znajdziesz tu opisy i zdjęcia poszczególnych atrakcji i dane na temat planowanej trasy. Za pośrednictwem portalu poznasz i zaplanujesz wizytę w miejscach, które Cię najbardziej zainteresują. Sam zadecydujesz o początku i końcu swojej trasy. W sprawnym ułożeniu odwiedzin poszczególnych miejsc, pomoże Ci mapa województwa.

 

Do wyboru jest 40 różnych i wyjątkowych atrakcji. Są to zarówno muzea, jak i obiekty kulturalne, a nawet miejsca, w których strudzony turysta może odpocząć i wzmocnić się regionalnymi posiłkami.

 

Zaskoczymy Cię, ile Fundusze zrobiły już w naszym regionie dla wzmocnienia jego atrakcyjności turystycznej!

 

Przekonaj się sam. Zaplanuj swoją unikalną trasę, a jak już wybierzesz się w podróż - wyślij nam zdjęcie z wycieczki! zwiedzajzfunduszami@podkarpackie.pl

 

Odkryj Podkarpackie z Funduszami Europejskimi!

8-muzeum-kultury-ludowej-w-kolbuszowej-070.jpg
3-nizanskie-centrum-historii-i-tradycji-084.jpg
22-zamek-kazimierzowski-w-przemyslu-023.jpg
39-bieszczadzka-kolejka-lesna-w-majdanie-002.jpg
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności